Produkcja

Produkcja naszych mebli odbywa się w Afryce z lokalnych materiałów, przy użyciu prostych narzędzi i ludzkich rąk. Dzięki temu nasze meble mają niepowtarzalny styl i charakter, jaki tylko może mieć rękodzieło. Za każdym takim dziełem stoi historia ludzi, którzy w każdym meblu zostawiają cząstkę siebie.

Pan Danso - właściciel

Praca w branży meblarskiej jest jego pasją która od 27 lat pozwala mu wyżywic rodzinę oraz aktywnie działać w lokalnej wspólnocie. Sąsiedzi szanują go za ciężka pracę i rozsądne podejście do życia- często zwracają się do niego z prośbą o radę. Obecnie zatrudnia 10 osób - nie ogranicza się jednak do zarządzania- osobiście dopilnowuje detali aby jego klienci dostali produkt najwyższej jakości.

Pani Araba - krawcowa

Od 25 lat jest krawcową - wyspecjalizowała się w szyciu pokrowców na meble. Jest szczęśliwa - lubi swoją pracę dzięki której wychowuje 4 dzieci. Najstarsze ma 21 lat i studiuje, najmłodsze ma 6 lat i też osiąga dobre wyniki w nauce.

Pan Kwame - cieśla

Na zdjęciu w środku. Przez lata borykał się z bezrobociem i głód nie raz zaglądał mu w oczy. Od 3 lat pracuje dla Pana Danso i z ufnością patrzy w przyszłość

Załóż nowe konto